میکروپیگمنتیشن پوست سر چیست؟

توسط دی ۴, ۱۳۹۷مقالات
انجام اسکالپ

میکروپیگمنتیشین پوست سر

میکروپیگمنتیشین پوست سر، ظاهر طبیعی فولیکول های موهای شما را بازسازی میکند. این عملکرد مانند یک درمان و تتو زیبایی برای درمان موهای ریخته شده است. تعداد زیادی افراد وجود دارند که مشکل زیبایی مو دارند که دلیل این مشکل هم یا مشکلات پوستی آنها یا مشکلات ژنتیکی است و از عمل های جراحی پلاستیک موجود و کاشت مو ترس زیادی هم دارند. میکروپیگمنتیشن پوست سر یک راه مطمئن و بدون ترس برای این سری از مشکلات است.

اسکالپمیکروپیگمنتیشن پوست سر چگونه انجام میشود؟

این کار، شامل استفاده از سوزن های ویژه برای کاشت رنگدانه های رنگی و یا جوهر، به پوست سر، صورت یا بدن است. ما می توانیم ظاهر یک فولیکول مو را بازسازی و تراکم مو را برای مردان و زنان ایجاد کنیم.

میکروپیگمنتیشن پوست سر اساسا میزان نور یا خالی بودنی که از پوست سر منعکس میشود را کاهش میدهد و با به حداقل رساندن تضاد بین پوست سر و رنگ مو، باعث توهم افزایش تراکم مو می شود. این کار برای نواحی از سر که ریزش مو دارند، حتی به سطح کچل بودن کامل استفاده میشود.

روش انجام کار میکروپیگمنتیشن

این کار نسبتا درد خفیفی نیز دارد زیرا برای رنگ دار کردن پوست سر از فرو کردن سوزن به پوست سر استفاده می شود. میکروپیگمنتیشن روی پوست سر انجام می شود که سایه هایی مانند فولیکول های مو ایجاد میکند. میکروپیگمنتیشن به طور طبیعی و معمولی در دو جلسه انجام میشود. جلسه اول بین ۳ تا ۴ ساعت طول میکشود ولی جلسه دوم بین ۴ تا ۸ ساعت طول میکشد که کمی طولانی تر از جلسه اول است.

چه کسانی برای این این کار مناسب هستند؟

این کار برای همه نوع پوستی مناسب است. رنگ مورد استفاده برای شما بستگی به رنگ مو و پوست شما و تضاد رنگی بین مو و پوست سر شما دارد.

این کار زیبایی هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است. شما میتوانید از این ترمیم زیبایی برای ریزش مو یا زخم های روی پوست سر که باعث ریزش کامل مو شما شده اند استفاده کنید.

پاسخی بگذارید