همه چیز درمورد میکروپیگمنتیشن

توسط آبان ۲۹, ۱۳۹۷مقالات
اسکالپ سر

تتو روی سر به عنوان میکروپیگمنتیشن سر شناخته شده است که یک راه درمانی برای خانم ها و آقایانی است که ریزش مو شدید یا کم مویی و کچلی را تجربه کرده اند. این مقاله و اطلاعات که میخواهیم در اختیارتان قرار دهیم درباره ویژگی ها و شرایط میکروپیگمنتیشن است. اگر این راه درمان را انتخاب کردید و مناسب برای شما است، ما به شما مشاوره بیشر در مورد جزئیات بیشتر این کار توصیه میکنیم. با آکادمی ایران اسکالپ همراه باشید:

ریزش  مو میتواند یکی از غم انگیز ترین دوره های هر فرد باشد که از آن عبور میکند. این افراد فکر میکنند که همه اطراف به آنها نگاه میکنند و این کم مویی و ریزش مو را نشانه ای از پیری و گذر عمرشان بدانند. این ریزش مو مانند بسیاری از شرایط پزشکی و درمانی است که بطور واضح بر روی اعتماد به نفس، انتخاب های زندگی تاثیر می گذارد و همچنین می تواند روابط را تحت تاثیر قرار دهد. بیایید امیدوار باشیم زیرا در این مورد درمان وجود دارد که می تواند ظاهر مو از طاسی اندک تا کامل شدن طاسی را بازگرداند. میکرواسکالپ درمان این موصوع، اعتماد به نفس را به شما بر می گرداند و حتی سبک زندگی شما را تغییر میدهد.

میکروپیگمنتیشن سر چه مواردی را درمان می‌کند؟

  • زخم ها و سوختگی های مخفی
  • پیوند مو را افزایش می دهد
  • موهای شبیه سازی شده را برای یک خط ریزش مو، عقب، دو طرف سر یا کامل ایجاد می کند
  • برای مبتلایان به آلوپسی
  • زخم پیوند مو
  • فعالیت های روی ریش و سیبیل
  • اصلاح کار مانند اصلاح رنگ (اصلاح رنگ تتو های قبل شما) و برداشتن و تغییر و اصلاح رنگ تتو شما

میکروپیگمنتیشنتتو روی سر چیست؟

این فرم از تتو که روی سر شما انجام میگیرد با استفاده از رنگ های مخصوص و توسط افراد متخصص است. یا استفاده از این رنگ های مخصوص، روی سر شما شبیه سازی مانند مو و فولیکول مو برای شما ایجاد میکند.

میکروپیگمنتیشندر میکروپیگمنتیشن چه کارهایی انجام می شود؟

اول از همه شما باید اطمینان حاصل کنید که فردی که این روش را انجام می دهد کاملا در خالکوبی پزشکی، آرایش دائمی یا میکرو رنگدانه دارای صلاحیت و حرفه کامل باشد. در نهایت، آنها دارای سالها تجربه در انجام کارهای بسیاری از روش های تحت میکرو رنگدانه هستند.

در ابتدا پس از تکمیل فرم های پزشکی و خط موی کشیده شده و موافقت فرد که کرم خفیف در منطقه اول مورد استفاده قرار گیرد. این سوزن های کوچک مورد استفاده، رنگ انتخاب شده را به پوست شما میرسانند. هدف کار مشخص شده است و ممکن است، چندین جلسه روند این کار طول بکشد.

این یک عمل جراحی نیست. بطور طبیعی این کار ۳ جلسه طول میکشد که در طی ۴ ماه به انجام می رسد و هر جلسه بین ۲ تا ۴ ساعت زمان می‌برد. این مدت زمان به شما این اجازه را می دهد که این زخم ها بهتر شوند و ما یک نتیجه عالی و خوب بدست بیاوریم. دوستان و اطرافیان شما از این نتیجه و تغییر بدست آمده شگفت زده خواهند شد.

از چه رنگ هایی برای میکروپیگمنتیشن استفاده می‌شود؟

از رنگ های معدنی FDA دارویی استفاده می شود و به هیچ عنوان از جوهر استفاده نمی شود. جوهر در این کار اصلا مطلوب و ایده آل نیست و بعد از گذشت زمان رنگ ها از بین میرود و رنگ بدی باقی میماند. هزاران رنگ با توجه به توناژ رنگ چشم یا مو و پوست شما وجود دارد. ما به شما توصیه میکنیم که خط های خیلی ریز و سایه ای از چند رنگ مختلف و منتخب شما، امتحان کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را در این رابطه انجام دهید. در این حالت، خط مو شما خیلی طبیعی و ملایم خواهد شد و شما دیگر این حس بد و پیری نخواهید کرد.

چه کسی مناسب برای انجام این کار است؟

میکروپیگمنتیشن سر برای همه نوع رنگ پوست و خانم ها و آقایان مناسب است. برای همه مدل ها و هر مقدار ریزش مو در سطوح مختلف مناسب است.

برای افراد زیر ۱۸ سال همه دکتر ها و صاحب نظران استثناء هایی قائل می شوند و در مورد شکل گیری صحیح و درست این کار برای این افراد اتفاق نظری ندارند.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن سر چقدر است؟

برای ماندگاری بیشتر این عمل ما توصیه میکنیم که از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید. بعد از هر دوره درمان تان تا حد الامکان از قرار گرفتن در جلو آفتاب جلوگیری کنید. برای طبیعی نگه داشتن این کار ما توصیه میکنیم که هر دو سال یک بار ترمیم انجام دهید و این مدت زمان ترمیم بستگی به نوع پوست شما دارد که چه مقدار این روند را روی پوست تان نگه دارد.

پاسخی بگذارید