میکرو ابرو آقایان

توسط اسفند ۱۵, ۱۳۹۷مقالات
میکرو ابرو

ترمیم ابرو آقایان ممکن است در شرایط بسیار زیادی نیاز باشد. معمولا کارهای زیبایی ابرو برای خانم ها مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی کارهایی مثل میکروبلیدینگ، کارهایی هستند که جنبه درمانی نیز دارند. بسیاری از آقایان به دلایل متعدد ممکن است با مشکل ریزش موهای ابرو های خود رو به رو باشند و این موضوع تاثیر زیادی بر روی چهره آنها داشته باشد. یکی از بهترین راه ها برای حل مشکل کم مو شدن ابرو در مردان، ترمیم ابرو به وسیله میکروبلیدینگ است.

برای اینکه میکروبلیدینگ ابرو چندان در مردان خودنمایی نکند و اصطلاحا در چشم نباشد، می‌توان آن را به صورت کم رنگ و نامحسوس استفاده کرد. بدین شکل دیگر چندان به چشم نمی‌آید و جلب توجه نمی‌کند، هم چنین به خاطر کم رنگ بودن خیلی هم طبیعی به نظر می‌رسد.

در روش های قدیمی تر به اندازه میکروبلیدینگ نمی‌شد میزان پر رنگ بودن را تعیین کرد، ولی در این روش نیازی به یک دست کردن تمام سطح ابرو نیست و می‌توان به راحتی و با نتیجه ای کاملا طبیعی، ترمیم ابرو را به انجام رساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ایران اسکالپ در تماس باشید تا متناسب با نیاز شما، ترمیم مورد نظر شما انجام شود.

پاسخی بگذارید