مضرات استفاده از تاپیک مو

توسط دی ۱۰, ۱۳۹۷مقالات
استفاده از تاپیک

مضرات پودر های پرپشت کننده که با نام های تاپیک مو و پرفکت نیز شناخته میشوند، متاسفانه در بسیار از مواقع به طور کامل برای مشتریان گفته نمی‌شود و افراد برای زیبایی بیشتر و پرپشت نشان دادن موهای خود و همچنین استفاده راحت و بدون دردسر این پودرها روی به استفاده از این پودرها می‌اورند و همین باعث می‌شود تا افراد زیادی پس از گذشت مدتی از استفاده از پودر پرپشت کننده ناراضی باشند. البته این عوارض به خاطر وجود آمونیم کلرید در ساختار تاپیک مو می‌باشد و همین مورد موجب بروز مشکلات فراوان برای مشتریان می‌شود.

تاپیک مویکی از ساده ترین انواع عوارض جانبی آمونیم کلرید، می‌تواند گرفتن عضله های شما باشد. هم چنین شاید دچار تنگی نفس یا حتی نا منظمی ضربان قلب نیز بشوید. یک عارضه جانبی دیگر که برخی از مشتریان با آن روبه‌رو می‌شوند، تحریک پوست و آسیب دیدن چشم ها در اثر استفاده از تاپیک مو می‌باشد. همچنین به دلیل اینکه این پودر های پرپشت کننده مو، از مواد شیمیایی ساخته میشود، بعد از مدتی باعث ریزش مو های شما نیز میشود.

خواه ناخواه شما این پودر را در تنفس خود وارد گلو و ریه ها می‌کنید که می‌تواند حساسیت های آلرژیک را به طور قابل توجهی افزایش دهد. البته اینکه مضرات تاپیک مو برای شما چه میزان است به خیلی موارد بستگی دارد، مثلا اینکه هر دفعه که از تاپیک مو استفاده می‌کنید، به چه میزانی استفاده دارید و چه مدت این پودر پر پشت کننده برروی سر شما باقی میماند.

البته عوارض تاپیک مو مانند داروهایی که می‌خورید بستگی به شخص مصرف کننده دارد. این موارد صرفا عوارض جانبی هستند که ممکن است در اثر استفاده از تاپیک مو برای شما اتفاق بیافتند. در هنگام استفاده از تاپیک مو باید کمی از شیرینی جات، مشروبات الکلی و نوشیدنی های گازدار دوری کنید، چراکه همه این موارد، مشمول آمونیوم کلرید هستند که باعث می‌شوند مقدار این ماده در بدن شما زیاد شود و احتمال بروز عوارض جانبی برای شما افزایش پیدا کند.

راه حل جایگزین استفاده از تاپیک چیست؟

یکی از بهترین راه ها برای پرپشت نشان دادن موهای شما، انجام میکرواسکالپ سر می‌باشد، که در این روش با استفاده از رنگدانه های طبیعی، اختلاف رنگ کف سر و موهای شما، از بین میرود و باعث پر پشت نشان داده شدن موهای شما می‌شود، از مزیت های انجام اسکالپ میتوان به دائمی بودن آن (تا حدود ۵ سال) و همچنین نداشتن عوارض اشاره کرد، که آکادمی ایران اسکالپ با مدیریت خانم نرگس علیپور به صورت تخصصی این خدمات را به شما عزیزان ارائه میدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۲۲۳۷۰۷۹۶
۰۹۱۲۲۲۶۸۶۴۸

 

پاسخی بگذارید