هزینه میکرواسکالپ در مقایسه با کاشت مو

توسط فروردین ۲۵, ۱۳۹۸مقالات
کاشت مو

هزینه میکرواسکالپ در مقایسه با کاشت مو موضوعی است که تصمیم داریم راجع به آن بیشتر با شما صحبت کنیم و دلایل تفاوت قیمت میان این دو را برایتان شرح دهیم. علل مختلفی در قیمت گذاری تاثیرگذار هستند که در موارد پوست و مو و زیبایی معمولا بخش زیادی از هزینه بابت تخصص پزشک شما انجام می‌شود.

میکرواسکالپ سر، کاری بسیار ساده تر و سریع تر از کاشت مو است. میکرواسکالپ توسط دستگاه انجام می‌شود و سرعت انجام آن بسیار بالاست، به همین دلیل به طبع هزینه پزشکی که شما باید هزینه کنید به دلیل زمان کوتاه تر کمتر خواهد بود. در میکرواسکالپ کار شما در مراجعه یک یا دو جلسه ای معمولا تمام می‌شود ولی در فرآیند کاشت مو شما باید چندین جلسه طولانی مورد درمان قرار بگیرید.

طبیعتا با مراجعه بیشتر به پزشک، زمان صرف شده برای شما بیشتر خواهد شد و این افزایش زمان صرف شده مستلزم هزینه بیشتر است. غیر از موضوع هزینه های پزشک شما، برای پیش و پس از کاشت مو شما ملزم هستید هزینه های قابل توجهی انجام دهید. مثلا پیش از کاشت مو شما باید آزمایش های متعددی بدهید که هریک هزینه خاص خود را دارد. یا پس از کاشت مو می‌بایست از شامپوهای مخصوصی استفاده کنید که معمولا قیمت های بسیار بالایی دارند.

یک هزینه مهم دیگر که کاشت مو برای شما خواهد داشت ولی اسکالپ ندارد، ممنوعیت های بعد از کاشت مو است. در میکرواسکالپ سر شما نهایتا پس از یک هفته می‌توانید کاملا مثل قبل هر کاری انجام دهید ولی در کاشت مو، شما حدود ۲ ماه ممنوعیت خواهید داشت که زمان کمی نیست و این مورد می‌تواند برایتان هزینه ( غیرمادی ) به حساب بیاید. هزینه میکرواسکالپ در مقایسه با کاشت مو به طور کلی به طرز چشم گیری کمتر و فرآیند آن ساده و سریع تر است، ولی میکرواسکالپ معمولا برای ترمیم مو استفاده می‌شود و کاشت مو برای موارد دیگر.

پاسخی بگذارید