میکرواسکالپ سر بعد از کاشت مو

توسط خرداد ۱۲, ۱۳۹۸مقالات
میکرواسکالپ سر بعد از کاشت مو

میکرواسکالپ سر بعد از کاشت مو یکی از کارهایی است که بسیاری از متخصصین پوست و مو توصیه به آن می‌کنند. همانطور که می‌دانید، کاشت مو به این شکل انجام می‌شود که از قسمت های دیگر بدن، مو بر روی سر شما کاشته می‌شود. با کاشت مو طبیعتا تراکم موهای شما مثل حالت عادی نیست و نیاز به بهبود هایی دارد تا موی سر شما مثل قبل شود، مثلا باید ریشه موهای خود را تقویت کنید یا کارهای این چنینی.

پس از کاشت مو، برای تقویت ریشه مو کارهایی مثل مزوتراپی یا پی آر پی انجام می‌شود که به وسیله این درمان ها، ریشه موهای شما قوی تر شود و رشد موها آغاز شود. ولی این ها بیشتر تقویتی هستند و نیازمند زمان برای تاثیرگذاری هستند، به همین دلیل بسیاری از متخصصین، به میکرواسکالپ سر بعد از کاشت مو اشاره می‌کنند که باعث می‌شود موهای شما پس از کاشت مو، مثل حالت عادی پرپشت دیده شود.

اقداماتی مثل پی آر پی یا مزوتراپی بعد از کاشت مو اجباری هستند و باید انجام شوند تا بتوانید موهای جدید خود را با کیفیت بهتری داشته باشید، ولی این روش بیشتر جنبه ظاهری برای موهای شما را دارد و باعث می‌شود نتیجه دلخواهتان را سریع تر روی سر خود مشاهده کنید.

انجام این کار می‌تواند شما را بسیار از نتیجه کاشت موی خود راضی تر کند. اگر نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. با انجام میکرواسکالپ به صورت اصولی و حرفه‌ای، موهای خود را پرپشت تر نشان دهید و از موهای خود لذت ببرید.

پاسخی بگذارید