برای پاک کردن تاتو و اسکالپ های غیر اصولی از گذشته راه های زیادی وجود داشته است، مثل جراحی پوست و از بین بردن قسمت تتو شده، استفاده از ریمووال های شیمیایی که باعث آسیب به پوست می‌شدند، لیزر که هزینه بالایی داشت و البته در بسیاری از موارد نتیجه بخش نیز نبود، کاور کردن که باعث می‌شد یک تکه اضافه روی سطح پوست به صورت زائد باشد و چندان جالب نبود.

بسیاری افراد به دلایل مختلف مثل خسته شدن از تاتو، تصمیم می‌گیرند آن را پاک کنند. اگر کمی قدیم تر بود، پاک کردن تتو خیلی سخت بود، ولی درحال حاضر سیستم جدید و مناسبی برای این مورد بوجودآمده است. مکانیزم کاری این سیستم به این شکل است که یک سری مواد درشت دانه روی پوست قرار داده می‌شوند که تمایل زیادی دارند به وارد شدن به پوست دارند، ولی به دلیل درشت دانه بودن آن ها، امکان ورودشان به پوست میسر نیست. این تمایل به ورود و عدم توانایی آن ها باعث می‌شود رنگ های تزریق شده به پوست در هنگام تاتو و یا اسکالپ جذب شوند و رنگدانه های تزریق شده دیگر وجود نداشته باشند.

نکته مثبت دیگر در این باره این است که در این فرآیند درد بسیار کمی را تجربه خواهید کرد، هم چنین نیاز به مراجعات به کرات و طولانی مدت نیست (به نسبت روش های قدیمی).
با این روش نیازی نیست که پس از اتمام کار، مدتی درمعرض آفتاب قرار نگیرید.

در سیستم لیزر برای پاک کردن تاتو، لیزر با استفاده از پالس بالای خود رنگدانه های تاتو را خرد می‌کرد و پس از خرد شدن، امکان جذب آن ها توسط بدن بوجود می‌آمد. اما لیزر بر روی همه رنگ ها موثر و مفید نبود! مثلا لیزر نقطه ضعفش در رنگ های قرمز، زرد و سبز بود، هم چنین اگر رنگدانه های تزریق شده، به رنگ بژ و کرم باشند، آن ها را به رنگ های تیره و خاکستری تبدیل می‌کرد. اما در این سیستم جدید، محدودیت های قید شده به هیچ عنوان وجود ندارند.

ما در آکادمی تخصصی ایران اسکالپ، یکی از خدماتی که به صورت حرفه ای ارائه میکنیم، در کنار انجام اسکالپ و میکروپیگمنتیشن، ریمو و پاک کردن اسکالپ های غیر اصولی و تاتو می‌باشد، که تمامی افرادی که قبلا در مراکز غیر تخصصی وغیر حرفه ای اقدام به انجام اسکالپ کرده اند و راضی نیستند، میتوانند در مرکز تخصصی ایران اسکالپ زیر نظر خانم نرگس علیپور، پاک کردن اسکالپ غیر اصولی خود را به بهترین نحوه، انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت، با ما تماس بگیرید.